Dostawa gratis od 300 Zł

Koszt dostawy

Dostawy towarów na terenie Polski.

Dostawy realizowane są na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przez wybranego przez Klienta Dostawcę spośród wskazanych na Stronie Internetowej Sklepu. Sklep Internetowy może ustalić indywidualnie z Klientem warunki dostawy Towaru do innego kraju.

Koszt wysyłki towarów dostarczanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej to 18 Zł za pośrednictwem usługi InPost Paczkomaty oraz 20 Zł za pośrednictwem usługi InPost Kurier. 

W razie złożenia zamówienia na kwotę powyżej 300 Zł, dostawa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jest darmowa.

Dostawy towarów poza granicami Polski

W przypadku zamówień klientów z dostawą poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej, koszty dostawy są ustalane indywidualnie. W razie zainteresowanie prosimy o kontakt.

Kraje spoza EU – koszt jest ustalany indywidualnie z klientem w zależności od kraju wysyłki, oczekiwanego terminu dostawy oraz wysokości zamówienia.

Czas realizacji zamówienia 

Staramy się realizować zamówienia naszych Klientów jak najszybciej od chwili ich złożenia. Ponieważ produkujemy wszystko na bieżąco, to czasami wysyłka może trwać do 72 godzin, jednak zazwyczaj towar jest wysyłany w ciągu 24 godzin. 

Gwarantujemy wysyłkę najpóźniej drugiego dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia.

Czas dostawy na terenie Polski od momentu nadania przesyłki to zwykle 1 dzień roboczy. Korzystamy z kurierów InPost. 

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia w oznaczonym terminie to na pewno zostaniesz o tym powiadomiony przez naszego konsultanta.